3no-nerves - گل گیس دریچه ای به دنیای زنانه

گروه گل گیس یکی از ارائه دهندگان محصولات و خدمات مختص به زنان ایرانی در فضای مجازی است که می کوشد با تنوع محصولات و خدمات نیاز بخش بزرگی از جامعه زنان ایرانی را پاسخ دهد.

خدمات گل گیس

گروه گل گیس بر روی آدرس www.golgis.com خدمات مختلفی را به جامعه زنان ایرانی ارائه کرده است. از جمله این خدمات فهرست کاملی از سالن های زیبایی و مراکز کلینیک های زیبایی معتبر و فعال در تمامی نقاط ایران و به تفکیک شهرها است. خدمت دیگر گروه گل گیس مجله آنلاین گل گیس با ارائه مطالب مختص به بانوان و در موضوعات متنوع هر روز با مطالب اختصاصی و جدید در خدمت سلامت جسم و روح زنان ایرانی است. خدمت دیگر گل گیس برای خانوم های خوش سلیقه و به روز ایرانی فروشگاه گل گیس است که با ارائه بسیاری از نیازهای مطابق با سلیقه بانوی ایرانی سعی دارد برند های معتبر ایرانی و خارجی را یکجا جمع کند و کالای با کیفیتی در اختیار بانوی ایرانی خوش سلیقه قرار دهد.

فهرست گل گیس

این فهرست سالن های زیبایی و مراکز کلینیکی زیبایی را به تفکیک شهرمحل مرکز و خدمات قابل ارائه در آن مرکز دسته بندی می کند. کاربران گل گیس می توانند این مراکز را بر اساس خدمات، سوابق مراکز، ساعات کاری، و محل قرار گیری آن ها با هم مقایسه کند و در بخش پروفایل به اطلاعات تماس با این مراکز دسترسی خواهد داشت.

فروشگاه گل گیس

این فروشگاه کالاهای با کیفیت مختص به خانوم ها را ارائه می کند و مرکزی شناخته شده برای خرید اینترنتی لباس زنانه وعطر زنانه است که از جمله کالا های پر طرفدار این فروشگاه لباس های مجلسی وشب، لباس های زیرو جوراب های فانتزی، لوازم آرایشی دارای تاییدیه وزارت بهداشت ایران و از برند های معتبر اروپایی، لوازم بهداشتی وکالاهای دیگری که مختص به بانوان می باشد در خدمت کاربران خود است.

مجله اینترنتی گل گیس

این مجله روزانه منتشر می شود و موضوعات اختصاصی برای بانوان را در خود جمع کرده است طیف وسیع موضوعات از مطالب پزشکی و روان شناسی تا مطالب مربوط به زیبایی و آرایشی  باعث شده باز دید گنندگان زیادی را به خود جلب کند. مطالب همگی بطور اختصاصی برای این مجله ترجمه شده و در اختیار کاربر ایرانی قرار می گیرد. گل گیس نه تنها دریچه ای رو به دنیای زنان ایرانی است بلکه محلی برای تبادل نظرات و همکاری بانوان ایرانی نیز می تواند باشد.


تاریخ : سه شنبه 10 شهریور 1394 | 10:18 ق.ظ | نویسنده : مهدی دیواری | نظرات
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات